Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kategorie
Zapisy

Komunikat

Szanowni ” Optymiści” biuro w wakacje będzie czynne od 12.00 do 13.30

Zapraszamy do zapisywania się na Piknik który odbędzie się 27 lipca 2017 od godziny 17.00 (środa 19.07 jest ostatnim dniem do zapisu)

Po raz kolejny Koła Gospodyń Wiejskich w Gliśnicy zorganizowało z Zarządem Klubu Seniora ,, Optymiści’’ z Ostrowa wspólną integracyjną zabawę.
Wszystkich przybyłych przywitały panie z KGW oraz prezesi klubu ,, Optymistów’’ i Radny Marek Bolach z sołtysem Mirosław Śniotałą z Gliśnicy.
Na Sali wiejskiej w Gliśnicy najpierw nagrodzono drobnymi upominkami dzieci i wszystkie panie, które przygotowały wianki a później zorganizowano ,, Widowiskową Noc Świętojańską’’ Zapalono pochodnie i kolorowy korowód przemaszerował nad rzekę Kuroch śpiewając piosenkę ,, Wiła wianki ”
Wszyscy zatrzymali się na moście aby z góry obserwować puszczane wianki.
Na sali przygotowano obiad , słodki poczęstunek oraz zimny bufet i ciepłą kolację.
Bawiono się do późnych godzin nocnych a wszystkich zabawiał D-j Tomek który grał stare i nowe przeboje.
.

Szkoła Podstawowa nr 7 zaprasza na Festyn Rodzinny,,Siódemka wita lato” który odbędzie się 4 czerwca od godz.14.00 na boisku szkolnym.

Szanowna Państwo

W drugą środę 11stycznia 2017 o godzinie 17.00 w Klubie Seniora ,, Optymiści’’ odbyło się spotkanie ,,Studio zdrowia’’
W świecie odżywiania jest bardzo wiele mitów i niejasności. Jesteśmy zarzucani złotymi sposobami, które mają pomóc nam uzyskać świetny wygląd i zdrowie. Na spotkaniu dowiedzieli  się że co rzeczywiście jest ważne i co jest warte stosowania.
Dla osób które przyszli, była do wykorzystania pełna analiza składu ciała zupełnie bezpłatnie oczywiście dla osób, którzy wyrazili na nią chęć. Zawierała ona pomiar tkanki tłuszczowej, tłuszcz trzewny, nawodnienie, masa mięśniowa, wiek metaboliczny i inne. Kto z Państwa jest chętny może udać się do klubu, adres klubu zdrowych nawyków www.facebook.com/klubzdrowychnawykow

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były okazją do odpoczynku i zadumy a także wypełniły Wasze serca nadzieją i dodały sił, tak byście mogli zrealizować swoje plany na nadchodzący          Nowy Rok 2017
                                         życzy Zarząd Klubu Seniora ,,Optymiści’’

Szanowni Państwo,

w tych wyjątkowych dniach życzę Państwu aby Święta Bożego Narodzenia przyniosły  radość, pokój oraz wzajemną życzliwość, a nadchodzący rok 2017 niech przyniesie tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

z wyrazami szacunku

Lidia Sobócka Pełnomocnik Prezydenta  Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

ds. Organizacji Pozarządowych