Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kategorie
Zapisy

Galeria

Szanowni ”Optymiści ”

 Wszyscy, którzy przyjechali  w dniu 17 września 2017 do Wysocka Wielkiego spędzili miło czas a nawet wylosowali cenne nagrody 

Uwaga !

Jak co roku zapraszamy na wspólne ,,Święto Grzyba ,, połączone z piknikiem i dobrym jedzeniem.

Pojedziemy dwom autokarami proszę o zapisanie się i wpłacenie  15 zł.

Wyjazd do Niwek Książęcych w dniu 24 wrzesień 2017 o godzinie 7.00 z ul. Chodkiewicza (na tyłach boiska Szkoły Podstawowej nr 7)

proszę zabrać duże koszyki ,kalosze i buty do tańczenia !!!!

 

Kolejny integracyjny piknik.

Zarząd Klubu Seniora ,,Optymiści’’ już po raz kolejny zorganizował spotkanie integracyjne. Przybyli na nie zarówno członkowie tej organizacji jak i jej sympatycy. Piknik odbył się na terenie rekreacyjnym Piaski – Szczygliczka. Na imprezę, którą zorganizowano pod namiotem, przybyło prawie sto pięćdziesiąt osób. Zarząd dla swoich gości przygotował tradycyjny plenerowy poczęstunek. Na podwieczorek była kawa i słodkie wypieki, a na kolację organizatorzy przygotowali karkówkę z grilla, ogórki kiszone i chleb ze smalcem. Nie zabrakło również wody mineralnej. Na pikniku złożono życzenia i odśpiewano sto lat Stanisławie i Janowi , którzy we wrześniu zawarli związek małżeński. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Tym razem stare i nowe przeboje do tańca grał zespół ,,Tomka’’.