Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kategorie
Zapisy

Galeria

,, Optymiści ” i ,, Sokoły’’ w Wysocku Wielkim

Na terenie GOK w Wysocku Wielkim w minioną sobotę zorganizowano trójbój.

14 samochodów pięknie przystrojonych , a w nich prawie 60 osób w sobotnie popołudnie przejechało ulicami Ostrowa i Wysocka Wielkiego.

Najpierw gimnastyka, która rozruszała ,,Optymistów ” i ,, Sokołów’’ do kolejnej konkurencji później strzelanie z broni pneumatycznej i rzut do celu to wszystko pokonali zawodnicy.

Na koniec imprezy pajda chleba z ogórkiem , z pomidorem , smalcem , upieczoną kiełbaską oraz kawa i drożdżówka.

Po podliczenie punktacji, wręczeniu drobnych upominków i dyplomów, wspólne zdjęcie oraz tańce do późnych godzin nocnych.

Po raz kolejny Koła Gospodyń Wiejskich w Gliśnicy zorganizowało z Zarządem Klubu Seniora ,, Optymiści’’ z Ostrowa wspólną integracyjną zabawę.
Wszystkich przybyłych przywitały panie z KGW oraz prezesi klubu ,, Optymistów’’ i Radny Marek Bolach z sołtysem Mirosław Śniotałą z Gliśnicy.
Na Sali wiejskiej w Gliśnicy najpierw nagrodzono drobnymi upominkami dzieci i wszystkie panie, które przygotowały wianki a później zorganizowano ,, Widowiskową Noc Świętojańską’’ Zapalono pochodnie i kolorowy korowód przemaszerował nad rzekę Kuroch śpiewając piosenkę ,, Wiła wianki ”
Wszyscy zatrzymali się na moście aby z góry obserwować puszczane wianki.
Na sali przygotowano obiad , słodki poczęstunek oraz zimny bufet i ciepłą kolację.
Bawiono się do późnych godzin nocnych a wszystkich zabawiał D-j Tomek który grał stare i nowe przeboje.
.

Celem spotkania było wspólne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, przy muzyce i poczęstunku. Wszystkich gości przybyłych na tę plenerową imprezę przywitali: Józef Jurek prezes klubu oraz Małgorzata Konowalska i Marian Bąk wiceprezesi, którzy życzyli wszystkim członkom oraz sympatykom Klubu Seniora udanej imprezy i dobrego humoru. Podczas pikniku seniorzy częstowali się plackiem drożdżowym i kawą. Następnie były kiełbaski z grilla, ogórki kiszone i chleb ze smalcem. Podczas pikniku była też grana muzyka na żywo. Do tańca przygrywał dj Tomasz, który grał stare i nowe przeboje. 
 Będzie też kolejny piknik, który odbędzie się w lipcu i sierpniu.