W sali Domu Restauracyjnego ,,Jubilatka” bawili się ,,Optymiści”. Okazją ku temu był zbliżający się koniec starego roku.
Osoby starsze należące do Klubu Seniora ,,Optymiści spędzili miło czas podczas ostatniej zabawy tanecznej w minionym roku. Wszystkich przywitał zarząd Małgorzata Konowalska ,Józef Jurek i Marian Bąk . Do tańca przygrywał im tradycyjnie zespół ,,Bravo”, który jak zawsze grał stare i nowe przeboje muzyczne. Zarząd klubu przygotował dla uczestników zabawy szereg atrakcji. Jednak największą popularnością cieszył się taniec z balonami, w którym wzięło udział aż trzydzieści osób. Dla zwycięzców były nagrody, które ufundował Urząd Miasta. Podobnie jak w ubiegłym roku seniorzy już zaczęli zbierać środki finansowe, które przeznaczą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która niebawem rusza. Wcześniej Barbara Szkudlarek i Eugenia Kosowicz wykonała kolorowe kotyliony, które były sprzedawane wśród uczestników zabawy i zebrane pieniądze w kwocie 502,23 zł. zostaną przekazane właśnie na WOŚP. Restauratorzy przygotowali dla uczestników wieczorku tanecznego poczęstunek. Był obiad, kawa, ciasto , zimny bufet oraz kolacja z tradycyjną golonką. Przy lampce szampana odśpiewano sto lat i złożono sobie życzenia noworoczne.