Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kategorie
Zapisy
  • KOMUNIKAT

    Biuro klubu  czynne jest w każdą środę danego miesiąca od godziny 16,30 do 18,00 ul [...]

  • Optymiści -Pomagamy

    Rada Osiedla Nowe Parcele Moi Drodzy! W związku z sytuacja jaka ma miejsce w Ukrainie [...]

  • Drodzy Seniorzy

    Drodzy Seniorzy ,,Optymiści’’     ,,Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość .Niech każda [...]

  • Uwaga klubowicze

    Uwaga Szanowni Klubowicze ! Zarząd Klubu Seniora  ,, Optymiści” informuje, że osoby, które nie wpłaciły [...]

  • życzę Państwu

    Drodzy Seniorzy, ,,Optymiści’’ i Znajomi ! Niech magia Świąt Bożego Narodzenia Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne [...]

 

W sali Domu Restauracyjnego ,,Jubilatka”  bawili się ,,Optymiści”.  Okazją ku temu był zbliżający się koniec starego roku.

Osoby starsze należące do Klubu Seniora ,,Optymiści spędzili miło czas podczas ostatniej zabawy tanecznej w minionym roku. Wszystkich przywitał zarząd Małgorzata Konowalska ,Józef Jurek i Marian Bąk . Do tańca przygrywał im tradycyjnie zespół ,,Bravo”, który jak zawsze grał stare i nowe przeboje muzyczne. Zarząd klubu przygotował dla uczestników zabawy szereg atrakcji. Jednak największą popularnością cieszył się taniec z balonami, w którym wzięło udział aż trzydzieści osób. Dla zwycięzców były nagrody, które ufundował Urząd Miasta. Podobnie jak w ubiegłym roku seniorzy już zaczęli zbierać środki finansowe, które przeznaczą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która niebawem rusza. Wcześniej Barbara Szkudlarek i Eugenia Kosowicz wykonała kolorowe kotyliony, które były sprzedawane wśród uczestników zabawy i zebrane pieniądze w kwocie 502,23 zł. zostaną przekazane właśnie na WOŚP. Restauratorzy przygotowali dla uczestników wieczorku tanecznego poczęstunek. Był obiad, kawa, ciasto , zimny bufet oraz kolacja z tradycyjną golonką. Przy lampce szampana odśpiewano sto lat i złożono sobie życzenia noworoczne.