Niemal 80 obrazów wywodzącego się ze Skrzebowej w gminie Raszków artysty, Stanisława Brajera zaprezentowano na sobotnim wernisażu wystawy zaprezentowanej w nowo otwartym Gościńcu Zębcowskim. Pierwsza od 20 lat w Ostrowie ekspozycja prac artysty cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.Na wernisaż „Optymiści zostali”zaproszeni.