Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kategorie
Zapisy
  • KOMUNIKAT

    Biuro klubu  czynne jest w każdą środę danego miesiąca od godziny 16,30 do 18,00 ul [...]

  • Optymiści -Pomagamy

    Rada Osiedla Nowe Parcele Moi Drodzy! W związku z sytuacja jaka ma miejsce w Ukrainie [...]

  • Drodzy Seniorzy

    Drodzy Seniorzy ,,Optymiści’’     ,,Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość .Niech każda [...]

  • Uwaga klubowicze

    Uwaga Szanowni Klubowicze ! Zarząd Klubu Seniora  ,, Optymiści” informuje, że osoby, które nie wpłaciły [...]

  • życzę Państwu

    Drodzy Seniorzy, ,,Optymiści’’ i Znajomi ! Niech magia Świąt Bożego Narodzenia Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne [...]

„Trzynaście moich lat w JW GROM” – promocja książki pod tym tytułem odbyła się w Ostrowskim Centrum Kultury. Na spotkanie z czytelnikami przyjechał jej autor Andrzej K. Kisiel.

Spotkanie z autorem książki odbyło się w miniony czwartek, 13 grudnia, w OCK. Frekwencja dopisała, a wśród gości była także Grupa Miłośników Pojazdów Militarnych z regionu ostrowskiego, podlegająca pod muzeum Motocykli PRL  z Ostrowa Wielkopolskiego Sławomira Konowalskiego. Autor książki Andrzej K. Kisiel jeszcze przed promocją odbył w eskorcie pojazdów militarnych podróż wokół naszego miasta, której docelowym miejscem był OCK. Już na miejscu zaproszeni goście oraz zgromadzeni słuchacze mieli okazję wysłuchać wspomnień samego autora z 13-letniej służby w Jednostce Specjalnej GROM.’Optymiści „chętnie przybyli na spotkanie .